Datum: 26-09-2023 - 20:11

collage 1 

Team Lissese en Vivaldi Apotheek

Apothekers:

B.B. Adhien, Beherend apotheker
I.C.M. Beusmans, Beherend apotheker
M.G.A. Platzer, apotheker

Ons team bestaat verder uit 10 apothekersassistentes en 2 medewerksters. Hiernaast zijn wij ook een opleidingsapotheek voor apothekersassistentes en apothekers.

Ons team staat voor u klaar om u zo goed mogelijk van dienst te zijn!

IMG 0556.1
24 uurs Service Locker

Wij bieden u kosteloos de mogelijkheid om 24 uur per dag 7 dagen per week uw medicatie op te halen bij de Lissese Apotheek. Zodra uw geneesmiddelen gereed zijn worden deze ingeladen in de afhaalautomaat. U ontvangt van ons dan een afhaalbericht via email of sms met daarin uw persoonlijke afhaalcode. Met deze afhaalcode kunt u uw medicijnen afhalen uit de afhaalautomaat, zonder enige wachttijd. let op! In het bericht staat duidelijk aangegeven in welke van de 2 automaten uw medicatie gereed staat (GROENE automaat of WITTE automaat)

 

Samenwerking in de wijk

Wijksamenwerkingsverband Lisse
In Lisse wordt door verschillende zorgprofessionals dagelijks hard gewerkt aan een gezond en vitaal Lisse. Dat doen we niet alleen maar met elkaar. Het doel van het wijksamenwerkingsverband is dat we bestaande samenwerkingsverbanden intensiveren en nieuwe samenwerkingsverbanden creëren. Hiervoor slaan de zorgverleners de handen ineen.

Tot nu toe zijn er diverse huisartsenpraktijken, apotheken, fysiotherapeuten en diëtisten betrokken bij het wijksamenwerkingsverband. Het is de bedoeling dat dit uitgebreid wordt tot een veel grotere groep zorgverleners.

Het doel van de website is om snel inzicht te geven in wat wijksamenwerkingsverband Lisse te bieden heeft. Deze website is bedoeld voor zowel zorgverleners als cliënten die gebruik maken van deze zorg. 

collage 2

Openingstijden

De Lissese apotheek is op werkdagen geopend van 8.00 tot 17.30 uur en op zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur

Aangepaste openingstijden 2021:

Vrijdag 24 december 2021: Geopend van 8.00 uur tot 16.00 uur
Zaterdag 25 december 2021: Gesloten
Vrijdag 31 december 2021: Geopend van 8.00 uur tot 16.00 uur
Buiten de openingstijden en op feestdagen kunt u voor spoedrecepten terecht bij diverse dienstapotheken in de regio.

Adresgegevens

Lissese apotheek Vivaldi apotheek
Koninginneweg 87 Vivaldistraat 29
2161 ZB Lisse 2162 AA Lisse
Tel: 0252 411 850 Tel: 0252 417 301
Fax: 0252 420 656 Fax: 0252 417 446
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Website Website.

 

collage 3

 

Contactgegevens

Lissese en Vivaldi Apotheek