Datum: 25-11-2020 - 15:07

extra vak bovenaan winkeliers bieden diensten aan

 

Het restaurant

Het restaurant van De Nachtegaal is warm en sfeervol ingericht. De kaart biedt u een ruime keuze uit stuk voor stuk heerlijke gerechten.
In de gezellige bar kunt u, voorafgaand aan uw diner een drankje nuttigen. Onze medewerkers zullen er alles aan doen om u culinair te verwennen.

De Nachtegaal serveert gerechten die bereid worden met duurzame ingrediënten en producten. Onze dinerkaart verandert met de seizoenen mee en iedere maand serveren we een verrassend maandmenu.
Onze gastheer kan u adviseren over de beste wijnen passend bij uw menu en brengt u een stukje entertainment met zijn klassieke tafelbereidingen.
Als u geen tijd heeft voor een uitgebreid diner, maar wel stevige trek heeft dan kunt u ook terecht in ons restaurant. Of het nu is voor een heerlijke lunch of een snel diner, al onze gerechten zijn met de grootste zorg bereid.

2 restaurant

Het terras 

hotel restaurant de nachtegaal bollenstreek lisse terras 5Met ruim 150 zitplaatsen het grootste en zonnigste terras van de Bollenstreek de ontmoetingsplek voor o.a. zakelijke afspraken. Op ons terras kunt u heerlijk genieten van een drankje, de lunch of het diner. Gedurende de zomermaanden zijn er speciale evenementen zoals Summer BBQ, Lazy Lounge en de Cocktailnight.

Zodra de temperatuur 's avonds wat daalt steken wij de sfeerrijke buitenhaarden aan. Deze leveren naast warmte, ook nog eens een fantastisch schouwspel en maken het nog gezelliger.

De kamers

Standaard kamer
Onze standaard kamers zijn sfeervol ingericht. Deze kamers beschikken over een 2 persoons bed of 2 eenpersoons bedden. De badkamers zijn voorzien van bad of douche en toilet.
Faciliteiten: klimaatcontrole, bad of douche, bureau, flat screen televisie, haardroger, internet WiFi, koffie- en theefaciliteiten, stoel, telefoon, toilet, wekdienst/wekker. Optionele faciliteiten: pay TV, roomservice, was- en stomerij service.

Superior kamer
De superior kamer is luxe en sfeervol ingericht. Deze is groter dan een standaard kamer. De kamer is voorzien van een bureau, internetaansluiting, draadloos internet, flat-screen met video-on-demand, koelkastje, airconditioning, zitje, voldoende kastruimte, telefoon, föhn en koffie- en theefaciliteiten. De badkamer is voorzien van een bad of douche en toilet.
3 kamers

Junior suite
De junior suite is luxe en sfeervol ingericht. De kamer is voorzien van een bureau, internetaansluiting, draadloos internet, flat-screen met video-on-demand, koelkastje, airconditioning, voldoende kastruimte, telefoon, föhn en koffie- en theefaciliteiten. De badkamer is voorzien van een bad of douche en toilet.

Executive suite
De executive suite is een luxe suite, welke groter is dan een standaard kamer. De executive suite is voorzien van een bureau, diverse internetaansluitingen, draadloos internet, flat-screen met video-on-demand, koelkastje, airconditioning, zitje, voldoende kastruimte, telefoon, föhn en koffie- en theefaciliteiten. De badkamer is voorzien van een bad en douche en een apart toilet.

Zorg / herstel

De Nachtegaal beschikt over 2 hotelkamers voor mensen met een beperking. Deze 1 persoonskamers zijn uitgerust met speciale voorzieningen. De kamer is hierdoor volledig toegankelijk voor gasten in een rolstoel of rollator.De extra grote badkamer met toilet is voorzien van diverse steunen en heeft een alarm voor uw veiligheid. Het bed is elektrisch in hoogte verstelbaar.Uiteraard is het ook mogelijk om met uw partner te genieten. Een extra bed kan op verzoek bijgeplaatst worden.Faciliteiten: Klimaatcontrole, douche, bureau, flat screen TV, haardroger, telefoon, Wi-Fi, wekdienst/wekker, aangepast bed.Optionele faciliteiten: extra bed, pay TV, roomservice, was- en stomerij service.

De Nachtegaal - Event Centre

Feesten: Ons motto is: alles kan!

In onze zalen verzorgen wij uw feest tot in de puntjes! Of u nu met 25 personen komt of met 120 personen, voor het vieren van uw verjaardag of jubileum met een borrel, high tea of een uitgebreid warm en koud buffet bent u bij De Nachtegaal aan het juiste adres.
Elke gelegenheid stemmen we met u af. Ons team beschikt over een jarenlange ervaring om elk evenement tot een groot succes te maken.

Interesse of meer informatie? Neem contact op met onze afdeling sales, zij bespreken graag met u uw ideeën en wensen.

vergaderen:

Wist u dat wij één van het grootste zalencentra in de regio zijn? Onze 6 in grootte en sfeer variërende conferentiezalen zijn zeer comfortabel ingericht om o.a. zakelijke bijeenkomsten zo productief mogelijk te maken. Multifunctionele zalen die plaats bieden voor groepen tot wel 700 mensen en naar behoefte flexibel in te delen zijn.

Organiseert u een meerdaags evenement dan kan er in overleg een combinatie met overnachtingen en eventueel diner worden opgesteld waarbij wij u ook kunnen adviseren over een invulling van het programma.

De zalen zijn geschikt voor één- of meerdaagse trainingen, klantendagen, business borrels, conferenties en vergaderingen tot seminars, workshops, productpresentaties en tentoonstellingen.
2 vergaderzaal

beurzen

Het Event-centre van De Nachtegaal bestaat uit een ruime ontvangstruimte, de Foyer waarna u toegang krijgt tot 6 aaneenschakelbare Tulpzalen.
Zo is voor elke groepsgrootte een goede zaalconfiguratie beschikbaar.

Met de mogelijkheid van een bar in de Foyer of in de Tulpzaal is elke bijeenkomst, feest, jubilaris, bedrijfsborrel- of presentatie mogelijk.
Dus ook voor de bedrijfsfeesten kunt u terecht bij De Nachtegaal!
Maar een diner voor de viering van een trouwdag of andere feestelijke gebeurtenis verzorgen wij graag!

Contactgegevens

Hotel restaurant De Nachtegaal
Heereweg 10
2161 AG Lisse
Tel: 0252 433030